Kendall Jenner, tepër elegante në eventin e Beverly Hills

Kendall Jenner dukej jashtëzakonisht elegante teksa mbërriti në eventin e mbushur me yje për të festuar Mercedes-Benz G-Class 2025 të martën mbrëma në Beverly Hills.

Modelja, 28 vjeçe, doli në tapetin e kuq me një xhaketë sportive elegant me ngjyrë jeshile ulliri, e stiluar me pantallona të gjera dhe taka kafe me majë katrore.

Flokët brune të errëta të Kendall-it ishin të drejta dhe ajo kishte aksesuar me një palë vathë të hollë ari.
Për sa i përket grimit, ajo tundi një ngjyrë rinore, rozë, një buzë me shkëlqim dhe një sy të butë ngjyrë kafe.

Kendall është një adhuruese e makinave luksoze dhe shpesh mund të shihet duke ecur rreth LA me Mercedes Benz G 500 Cabriolet e saj prej 200,000 dollarës ku e ekspozua në mbrëmjen e së martës.
.