Tre shenjat e horoskopit më me fat për këtë muaj

Tre shenja të horoskopit janë ato më me fat në dashuri për muajin Maj.

Ky muaj njihet si nder me pozitivët dhe transformimin e jetës në ngjarje të lumtura. Por sipas astrologëve për këtë vit, tre shenja do të kenë më shumë fat e sidomos në dashuri.

Këto janë tre shenjat fatlume:

Dashi

Ajo që ke dashur gjithmonë është një shans për të dhënë më shumë e për të bërë më mirë. Nuk dëshiron më të mbash mëri me ngjarje të parëndësishme e sidomos me njeriun e zemrës.  Mendon se ke humbur por në fakt jo. Partneri yt po pret ti kërkosh një mundësi tjetër dhe duket se kështu do të ndodhë. Këtë muaj do të shkëlqeni dhe do të merrni atë që keni dashur për shumë kohë.

Ujori:

Ndonjëherë mendon se kërkon shumë nga vetja dhe se pritshmëritë i ke më të larta sesa mund të besh. Por maji do të vërtetojë se projektet mund të zbatohen dhe të filloni të korrni suksesin. Ky muaj kujdeset edhe në aspektin e dashurisë dhe romancës, pasi do të mund të përjetoni dhe të finalizoni atë që dëshironi me personin e zemrës.

Peshqit:

Gjërat nuk kanë shkuar mirë së bashku me partnerin madje keni menduar të hiqni dorë përgjithmonë. Por ky muaj do të jetë si një shërim për ju. Yjet do ju ndihmojnë që të kaloni çdo vështirësi që keni. Do arrini të komunikoni me njëri tjetrin dhe do të kaloni të gjitha ulje ngritjet që keni përjetuar kohët e fundit.

*Tibo News