Shqipëria humb me një gol ndaj Polonisë

Fitore me fat të Polonisë e konsideroi mbrojtësi Enea Mihaj rezultatin e djeshëm.

Ai foli pas ndeshjes në Varshavë dhe u shpreh se duhet analizuar mirë rasti i golit të vetëm që realizoi Polonia.

Mbrojtësi tha se skuadra nuk u fokusua vetëm tek Lewandowski në rastin e golit, por ishte një situatë me fat për polakët.

*Tibo News