John Cena ‘bëhet’ Barbie, dalin fotot

Pas zbulimit befasues të John Cena-s që u emërua në mesin e aktorëve të filmit Barbie kur u publikua traileri në prill, ne tani kemi pamjen e parë të tij në rol dhe sigurisht që duket çuditshëm.

Ish-mundësi i kthyer në yll të Hollivudit është pjesë e një kasti absolutisht të grumbulluar, të udhëhequr nga Margot Robbie si kukulla ikonike dhe Ryan Gosling si i dashuri/aksesori i saj Ken që lufton për vendin e tij si numri dy.

Filmi përmbyllet gjithashtu nga barbie të tjera të luajtura nga Emma Mackey, Issa Rae, Sharon Rooney dhe Nicola Coughlan, si dhe Kens nga Simu Liu, Kingsley Ben-Adir dhe Ncuti Gatwa.

Këngëtarja Dua Lipa shfaqet gjithashtu si Sirena Barbie me flokë blu, si dhe ofron këngën me temë të filmit, Dance The Night. Tani, duket se Cena do të luajë homologun e saj mashkull.

 

Aktori i DC, 46 vjeç, u zbulua i veshur si ‘Kenmaid’ si pjesë e një dokumentari prapaskenash të shpërndara në YouTube të mërkurën.

Duke diskutuar për Filmin Barbie, ylli pranoi se ai ishte ‘i mahnitur nga koncepti’.

“Mendoj se do të jetë një film që do ta pëlqejë i gjithë publiku. Mendoj se do të jetë një film që ngjall biseda dhe mendoj se do të jetë tërheqës edhe vizualisht.’

Me imazhin që po shpërndahet në internet, më shumë fansave tani u është dhënë mundësia të ndajnë edhe reagimet e tyre. Ju pëlqen ta shihni kështu John Cena-n?