Dortmund pret PSG-në në gjysmëfinalen e Signal Iduna Park

Luhet sot një sfidë interesante mes Dortmund dhe PSG-së, me dy skuadrat që duan me çdo kusht kalimin në finale.

Në fakt përballja mes Dortmund dhe PSG sonte do të jetë e treta këtë edicion mes dy skuadrave që ishin në një grup të njëjtë.