Brad Pitt duket se i ka ndodhur ajo që ka luajtur në filmin ‘The Curious Case of Benjamin Button’

Brad Pitt është parë duke xhiruar në Francë dhe të gjithë po fillojmë të mendojnë se aktori mund të jetë në të vërtetë një vampir.

Ikona e Hollivudit u pa duke filmuar në një vresht në rajonin Var në rivierën franceze gjatë fundjavës për markën italiane De’Longhi.

Teksa filmonte së bashku me aktoren Karina Beuthe për kompaninë, ylli i Bullet Train kishte veshur një këmishë të bardhë, pantallona dhe këpucë.

Aktori i Fight Club me një palë syze dielli me kornizë kafe dhe një orë ari për reklamën duket se mund të jetë në të vërtetë Benjamin Button – të cilin ai luajti në filmin e vitit 2008 The Curious Case of Benjamin Button. Ai dukej rinor si kurrë në xhirime.

Aktori, 59 vjeç, duket si djalë i ri ndërsa buzëqesh dhe bisedonte me ekipin pas kamerave. Aktori nuk është i panjohur për vreshtat pasi ai dhe ish-bashkëshortja e tij Angelina Jolie, 48 vjeç, blenë Chateau Veraria Miraval në 2008.

Dyshja janë ‘bllokuar’ në një mosmarrëveshje pasi aktorja e Maleficent Angelina shiti aksione në biznesin e tyre të verës te Tenute del Mondo, një degë e Stoli Group.
Kjo e shtyu ish-bashkëshortin Brad të ndërmerrte veprime ligjore pasi pretendoi se kishin një “angazhim të ndërsjellë dhe detyrues” për të mos shitur kurrë pjesën e tyre të biznesit pa lejen e tjetrit.

Sipas dokumenteve të gjykatës të paraqitura në Gjykatën e Lartë të LA këtë javë, Brad zbuloi se Angelina kishte shitur ‘fshehurazi’ gjysmën e saj të kompanisë tek një ‘oligark rus’ kur një deklaratë për shtyp e lëshuar në 2021 njoftoi se ai kishte partnerë të rinj biznesi.
Një burim i afërt me aktorin e Tomb Raider, Jolie, pretendoi se veprimi ligjor ishte rezultat i “mospajtimit të saj me një NDA” të lidhur me akuzat e mëparshme të abuzimit, siç raportohet nga People.

Megjithatë, një burim i afërt me Brad-in më pas i kundërshtoi këto pretendime dhe tha se “klauzola e mospërfilljes në kontratë” ishte “një transaksion biznesi plotësisht standard”.

Çifti u takua në xhirimet e filmit të vitit 2005, Mr and Mrs Smith dhe vendosën të martohen në vitin 2014.

Ata kanë gjashtë fëmijë së bashku, por u ndanë në vitin 2016.

Brad kohët e fundit ka qenë i lidhur Ines de Ramon, që duket se kanë qenë në një lidhje që nga fundi i vitit 2021.