Askush nuk e besoi Nicole Scherzinger kur tregoi moshën e vërtetë

Nicole Scherzinger i ka lënë fansat të habitur nga mosha e saj teksa ish anëtarja e Pussycat Doll festoi ditëlindjen.

Jeta e këngëtares ka qenë plot festime kohët e fundit pasi ajo njoftoi fejesën e saj me partnerin Thom Evans.

Vetëm disa ditë më vonë, krijuesja e hiteve “Kur të rritem” postoi një seri fotosh të reja nga ditëlindjet e mëparshme për të shënuar 45-vjetorin.

Krahas fotove, të cilat përfshijnë disa foto të adhurueshme të fëmijërisë, Nicole shihet duke fryrë qirinj në tortat e saj të ditëlindjes, teksa shkroi një homazh emocional për veten e saj më të re.

“Gëzuar ditëlindjen Nicole e vogël. Ti ke qenë gjithmonë një vajzë e vogël e mirë, me zemrën më të ëmbël dhe ëndrrat më të mëdha. Tani ti je rritur dhe unë jam shumë krenare për sa larg ke arritur dhe ende po vazhdon. Ka një vit tjetër rreth diellit, një vit tjetër për të mos u dorëzuar kurrë, një vit tjetër për të ndjekur pëshpëritjet e zemrës.”

https://www.instagram.com/p/CuE2GQnLrmZ/

 

Motra e Nicole, Keala Kay Leemon gjithashtu postoi urimet e saj, duke thënë: “Gëzuar ditëlindjen për vajzën më të mirë!” Të dua shumë dhe mezi pres të festojmë së shpejti!!!’

Megjithatë, shumë fansa mbetën të habitur nga momenti i zbulimit të moshës.

Vetë kushëriri i saj Stephen komentoi: ’45? O Zot nuk e besoj dot, sepse Nicole duket ende 25 vjeçe!! Gëzuar ditëlindjen’

“Nuk mund ta besoj që je 45??”, shtoi një tjetër, ndërsa një përdorues e quajti atë “bukuri e përjetshme”.

Të tjerë komentuan se sa e lumtur dukej ylli ndërsa e uruan për fejesën.

Nicole e bëri të ditur lajmin të martën, duke postuar foto të të fejuarit të saj Thom, 37 vjeç, teksa i ulet në gjunjë duke i propozuar. Nicole filloi të takohej me Thom tre vjet më parë dhe u takua kur ai u shfaq si i ftuar në një spin-off të famshëm të X Factor ku këngëtarja është anëtare jurie.