Ariana Grande ‘zhduk’ fotot e dasmës nga Instagrami

Ndërsa fansat dëshpërohen për thashethemet se Ariana Grande është ndarë nga Dalton Gomez, këngëtarja nuk po i mbyll saktësisht spekulimet.

Në vend të kësaj, Ariana, 30 vjeçe, ka fshirë fotografitë e dasmës së saj nga mediat sociale pas martesës së saj dyvjeçare me agjentin e pasurive të patundshme, 27 vjeç.
Nëse shkoni në profilin e Arianës në Instagram fotot nga dasma e tyre e vitit 2021 nuk janë më të dukshme.

Herën e fundit që ajo përmendi bashkëshortin e saj në Insta ishte në maj 2023, pasi ata festuan dy vjet që nga betimi për dashuri të përjetshme.

Duke ndarë një foto nga dita e tyre e veçantë në Instagram Story e cila fshihet pas 24 orësh Ariana u pa duke u puthur me Dalton.

Ajo e ka mbishkrimin e fotos me një “2” për të nënkuptuar përvjetorin e tyre, duke shtuar një zemër dhe “3.5 vjet së bashku”.

Ariana gjithashtu shkroi: ‘E dua shumë’.

Dalton ndau gjithashtu historinë e tij në Instagram në ditën e Shën Valentinit këtë vit, teksa postoi një foto të tyre duke u përqafuar, të cilën Ariana e ripostoi.

Pavarësisht se fotografitë e saj të dasmës janë zhdukur, Dalton ende shfaqet me Ariana-n në Instagram.

Shkurtin e kaluar, Ariana dhe Dalton pozuan gjithashtu për një foto romantike nën dritën e hënës, me krijuesin e hitit Dangerous Woman duke mbështjellë krahët rreth bashkëshortit të saj.

Lajmet e ndarjes u përhapën këtë javë, ku thuhej se Ariana dhe Dalton ishin ndarë miqësisht kur fituesja e Grammy-t u fotografua pa unazën e saj të martesës ndërsa merrte pjesë në finalen e Wimbledon të dielën.