Aktorja e njohur Kaley Cuoco nënë për herë të parë

Në prill të 2022-shit, ylli i “The Big Bang Theory” Kaley Cuoco dhe aktori i “Ozark” Tom Pelphrey u takuan. Tashmë të dy kanë njoftuar ardhjen në jetë të vajzës së tyre.
Aktorja amerikane Kaley Cuoco dhe i dashuri i saj, aktori i “Ozark”, Tom Pelphrey, janë bërë prindër.
“Prezantimi i Matilda Carmine Richie Pelphrey, drita e re në jetën tonë!” ka thënë aktorja përmes një postimi në Instagram.


Ata janë ” të gëzuar dhe mirënjohës për këtë mrekulli të vogël “. Cuoco ka publikuar edhe disa foto të vajzës së saj, bashkëshortit dhe vetes. Përveç kësaj, ajo njoftoi datën e lindjes, 30 Mars.
Pelphrey gjithashtu postoi një fotografi duke shfaqur familjen. “Përjetësisht mirënjohës për forcën dhe guximin e shpirtit tim binjak dhe mikut tim më të mirë”, shkroi ai.
Cuoco dhe Pelphrey u takuan në prill 2022 në premierën e sezonit të ri “Ozark” dhe në maj për herë të parë Instagram u shfaq si çift. Ata kaluan së bashku në tapetin e kuq në çmimet Emmy në shtator.
Cuoco njoftoi shtatzëninë e saj në tetor.