AlbanianEnglish

Shenjat e horoskopit që “vdesin” për jetën e luksit

Të gjithë e duanë jetën e luksit, markave dhe mirëqënies por janë disa shenja të zodiakut të cilat e kërkojnë me ngulm.

Demi

Demi është një shenjë që punon pafundësisht derisa të përmbushë qëllimet dhe ta ketë në terezi. Një shtëpi e bukur, makina e fundit, veshjet e markave më të njohura.

Binjakët

Binjakët kanë  “shije” shumë të shtrenjtë dhe gjithmonë zgjedhin jetën e luksit.

Luani

Luani dëshiron që gjithmonë të marrë dhe të japë dhurata të shtrenjta. Pra, nëse njeh një Luan dhe do t’i bësh një dhuratë, gjithmonë zgjidh ekstravagancën dhe atë që kushton më shumë.

Bricjapi

Ti mund të mendosh se Bricjapi do vetëm të realizojë qëllimet dhe të punojë, ama, e adhuron pa fund mirëqenien dhe bizhuteritë fine. Në fund të fundit, luksi është një mënyrë jetese dhe Bricjapi e di shumë mirë këtë.

You don't have permission to register