Cher rikthehet me të dashurin e saj 37 vjeçar

Cher i ka bindur fansat se ajo është kthyer së bashku me ish të dashurin e saj Alexander ‘AE’ Edwards pasi dyshja u panë të kapur për dore edhe një herë.

Këngëtarja 77-vjeçare dhe producenti 37-vjeçar u shfaqën të afërt gjatë një darke të fundit në Beverly Hills, Kaliforni gjatë fundjavës.

Pavarësisht se i ftohën gjërat, ish-çifti u fotografuan dorë për dore teksa u bashkuan me miqtë e tyre të famshëm këngëtarin kolumbian J Balvin dhe partneren e tij Valentina Ferrer dhe reperin Tyga.

Grupi po largohej nga restoranti Funke në Los Anxhelos, kur Cher dhe i dashuri i saj kapën duart e njëri-tjetrit, duke ndezur thashethemet që gjërat ishin kthyer në normalitet.

Ish-i dashuri i Cher kishte veshur një xhaketë të zezë me tegela dhe disa pantallona lëkure të zeza.

Takimi i darkës romantike të Cher dhe AE erdhi disa muaj pasi u raportua nga TMZ se ata kishin vendosur të ndaheshin në muajin maj. Por mesa duket nuk kanë mundur të qëndrojnë larg njëri tjetrit.