AlbanianEnglish
Image Alt

Donald Trump Tag

Ish-presidenti amerikan Donald Trump u kthye në Uashington të martën për herë të parë që nga largimi i tij i diskutueshëm nga Shtëpia e Bardhë në vitin 2021, duke mbajtur një fjalim fushate dhe duke shprehur mundësinë e kërkimit të

You don't have permission to register