Zien rrjeti për gjestin e Kanye West në Venecia

Kim Kardashian nuk është më e interesuar se si ish bashkëshorti i saj Kanye West shfaqet në publik. Ky i fundit ka bërë bujë pasi është filmuar në Venice të Italisë i ulur në një varkë dhe duket se i ka ulur si tepër pantallonat nga pas, për provokim ndoshta? Ndonjë mesazh prej artisti apo aksidentalisht?

Themeluesja e Skims nuk vazhdon me jetën personale të ish-bashkëshortit të saj dhe nuk është e “shqetësuar” përveç nëse kjo ndikon në bashkë-prindërimin e katër fëmijëve të tyre.

Pasi West ekspozoi të pasmet e tij për turistët gjatë një shëtitjeje me varkë në Itali, një burim i afërt me situatën tha se lajmet që Kim ndihet “e turpëruar dhe e shqetësuar” për West, 46 vjeç, nuk janë të vërteta.

Incidenti ndodhi ndërsa West u ul në varkë, por pantallonat e tij ishin pjesërisht të ulura për një arsye të panjohur.

“Gruaja” e tij, Bianca Censori, si dhe një shofer dhe një shoqe e paidentifikuar femër, vëzhguan pamjet së bashku me të.

West dhe Censori kanë shkaktuar mjaft bujë në Itali këtë muaj.

Ata kanë bërë tituj për daljet e tyre italiane të mbushura me zgjedhjet e çuditshme të veshjeve, pasi reperi ka eksploruar pa veshur këpucë dhe Censori ka vendosur të heqë dorë nga sytjenat.

Kim Kardashian dhe West ishin të martuar nga viti 2014 deri në 2022.

Ata kanë katër fëmijë: North, 10, Saint, 7, Chicago, 5, dhe Psalm, 4.