Ylli i popit: Taylor Swift, rituale satanike në koncerte

Ylli i Boyzone, Shane Lynch ka akuzuar Taylor Swift, Sam Smith dhe Beyoncé si “demonikë” dhe tani ka pohuar se këngëtarja e Bad Blood kryen ritualet satanike në pamje të qartë.

Ish-anëtari i grupit të djemve, i cili iu bashkua Boyzone në moshën 17-vjeçare, pretendon se muzika është “e rrezikshme” dhe se Taylor po kryen rituale demonike në koncertet e saj para mijëra fansave.

“Ju shikoni një nga shfaqjet e saj dhe ajo ka dy ose tre rituale të ndryshme demonike që kanë të bëjnë me pentagramet në tokë” – tha ai, duke shtuar se “për fat të keq” njerëzit po e shohin atë si “art”!