Ylli i Peaky Blinders, e vërteta e paraqitjes “shqetësuese”

Ylli i Peaky Blinders, Paul Anderson, ka shuar shqetësimet për pamjen e tij pas reagimeve të fansave.

Aktori, 46 vjeç, është më i njohur për rolin e tij si gangster Arthur Shelby në dramën e BBC-së, si dhe luajti në shumë filma të mëdhenj, duke përfshirë Ron Howard’s In the Heart of the Sea, The Revenant, Brimstone dhe Nightmare Alley.

Megjithatë, javën e kaluar fotot e tij të marra duke dalë nga një furrë buke në Londër shkaktuan një reagim të madh pasi ai u fotografua i zhgënjyer, gjë që erdhi disa javë pasi ai u deklarua fajtor për posedimin e kokainës .

Por tani aktori i ka siguruar fansat se është mirë, duke ndarë disa selfie ndërsa shpjegon ndryshimin e tij të fundit në pamje.

“Kthim në punë dhe sërish në xhirime sot”, ka shkruar ai në një postim në Instagram.

Ai shtoi: “Faleminderit për gjithë dashurinë dhe shqetësimin tuaj për të gjithë. Unë isha dhe kam qenë absolutisht i rrafshuar nga gripi. #pa filtër.”