Video e hajdutit që ngec brenda në makinë

Një video e një hajduti po thyen rrjetin. Mesa duket ai ishte i dehur dhe tentoi të vidhte një makinë në mes të ditës në  Torino, por për disa arsye, ai ngeci brenda dhe dikush e filmoi të gjithë skenën.

Videoja në fakt e disa viteve më parë, i është rikthyer vëmendjes në Instagram dhe TikTok me shpejtësinë e dritës.

Ngjarja la ndodhur në Torino në via Priocca në Porta Palazzo. Vjedhja u raportua nga regjisori Franco Dipietro, i cili ndodhej në qytet në atë kohë për të xhiruar një film të shkurtër.