Veshjet “skandaloze” të Bianca Censorit

Kanë kaluar më shumë se një vit që kur Kanye West u martua fshehurazi me Bianca Censori , por nuk ka pasur asgjë private në lidhje me këtë çift me gruan e tij të re që parakaloi gjysmë lakuriq nëpër qytet.

Pamjet e veshura paksa të Biankës janë bërë më të guximshme dhe më të diskutueshme me secilën prej tyre, por e fundit merr biskotën.

Me të mbërritur në sfilatën e Saint Laurent gjatë Javës së Modës në Paris më 27 shkurt, Bianca, 29 vjeç, u duk se u ekspozua më tepër seç duhej teksa kishte veshur një palë geta të tejdukshme.

Menduam se Kanye kishte hyrë në një dimension të ri në vitin 2022, kur veshi çizme gome të mëdha për javë të tëra.

Por ndikimi i tij në gruan e tij të dytë Bianca është si asgjë që kemi parë më parë. Në fakt, në fakt është thjesht e trishtueshme dhe e gjykuar si “skandaloze” nga ndjekësit.