Veliaj premton: Unaza e Madhe e Tiranës do të përfundojë së shpejti

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj premtoi se Unaza e Madhe e Tiranës do të përfundojë së shpejti.

Sipas Veliajt ky projekt është i domosdoshëm sepse kryeqyteti po rritet me rritëm të lartë vitet e fundit.

Kreu i bashkisë tha se qytetarët i vlerësojnë politikanët nga punët që bëjnë dhe premtimet që mbajnë.

*Tibo News.