Veliaj ka një ‘kërkesë’ për demokratët

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste, Erion Veliaj prezantoi këshilltarët e PS për Bashkinë Kamëz.

Ai i cilësoi kandidatët kundërshtarë opozitarë si kukullat e radhës të Sali Berishës dhe Ilir Metës

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj tha se të gjithë e dinë që mjeshtrat e vërtetë, ata që janë non grata dhe që Shqipërinë duan ta çojnë gjithmonë e më mbrapa për hallet e tyre, jo për hallet e komunitetit, janë Saliu dhe Iliri.”

Ndërkohë Veliaj pati një ftesë edhe për demokratët, duke thënë se duhet mbështetur Rakip Suli si kryebashkiak i Kamzës.

*Tibo News