Transformimi i Kylie Jenner ndër vite

Kylie Jenner është rritur para syve tanë. Ajo mori shijen e saj të parë të jetës në kamera kur “Keeping Up ëith the Kardashians” u shfaq premierë në tetor 2007 dhe nuk u kthye kurrë pas. Ndërsa vitet vazhduan, Jenner u shndërrua nga vajza e lezetshme dhe budallaqe e familjes KarJenner në një manjate miliardere grimi dhe ikonë e modës.

Jenner përfundimisht u bë e njohur për shfaqjen e rregullt të figurës së saj para qindra miliona ndjekësve të saj në Instagram dhe fansat nuk mund të mos vinin re se trupi i saj ndryshonte shpesh. Ndërsa ylli i “Kardashians” mohoi në mënyrë të përsëritur të kishte kryer operacione plastike, përfundimisht u kuptua se ajo jo vetëm ka përdorur filler por ka bërë dhe gjoksin. Këtë të fundit e pranoi edhe vetë, si ‘ndër dhëmbë’.

Shihni videon për të kuptuar se si është transformuar CEO i Kylie Cosmetics gjatë viteve.