AlbanianEnglish
Image Alt

Tërmet Tag

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Filipinet, ku për pasojë janë shënuar 5 humbje jete, 150 të plagosur rëndë dhe dhjetëra të tjerë të zhdukur. Sipas autoriteteve, bilanci i viktimave pritet të rritet për shkak të ndërtesave të shumta që

You don't have permission to register