Image Alt

Populore Tag

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un shpalli fitoren në betejën kundër koronavirusit të ri, duke urdhëruar heqjen e masave të vendosura në muajin maj.   Koreja e Veriut nuk ka treguar numrin e të infektuarve, por që nga 29 korriku

6-Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave më dukshme këto në zonat malore. Por pjesa e dytë e ditës sjell shfaqje të vranësirave të lehta në pothuajse gjithë