Image Alt

Oversport Tag

Tibo dhe Oversport kanë kënaqësinë të njoftojnë tifozët e Tiranës dhe Partizanit se, përveç platformës sonë IPTV/OTT, mund t’i ndiqni skuadrat tuaja në nisjen e rrugëtimit europian FALAS nga ekranet e mëdha që do të ngrihen në bashkëpunim me dy

Gushti vjen shumë shpejt dhe bashkë me të një tjetër sezon i futbollit italian në Oversport dhe Tibo. Pas një viti të zjarrtë ku, si asnjëherë më parë, Oversport dhe Tibo sollën përvojën ekskluzive të komenteve Live! nga stadiumet italiane, një

Në ndeshjet e Nations League, anglezët u mposhtën në shtëpinë e vet nga Hungaria me rezultatin 4-0, ndërsa Gjermania mposhti në shtëpi me rezultatin e thellë 5-2 Italinë. Kështu, në grupin 3 të Ligës A, Hungaria kryeson me 7 pikë. Po në

Pavarësisht momenteve të vështira, pandemia e Covid nuk e kufizoi kompaninë TIBO me partnerët e saj për të ofruar shërbimin më të mirë ndaj klientëve nga e gjithë bota, kudo ku ka shqiptarë. Çmimi prestigjioz i “CCIT Awards” për kompaninë Tibo,