AlbanianEnglish
Image Alt

Meta Tag

Ndërkohë që në qytetin e Laçit po zhvillohej ceremonia me të pranishëm presidentin turk Rexhep Taip Erdogan dhe kryeministrin Edi Rama, pak kilometër më tutje presidenti Ilir Meta kreu homazhet në memorialin e Skënderbeut, në 554 vjetorin e ndarjes nga

You don't have permission to register