Image Alt

horoskopi Tag

A jeni impulsivë? A veproni para se të merrni parasysh  të gjitha pasojat e veprimeve tuaja dhe flisni pa u menduar më parë? Ka disa avantazhe dhe disavantazhe për të qenë impulsiv dhe mund të ndikojë direkt në mënyrën se

Me shumë momente kulminante të astrologjisë (duke përfshirë tre evente hënore, dy takime të rëndësishme kozmike dhe kthesën e një sezoni), muaji Mars premton të jetë një nga muajt me më shumë ngjarje të vitit. Dashi: Sundimtari juaj Marsi do të udhëtojë

Jo të gjitha martesat zgjasin përgjithmonë sepse ne të gjithë kemi cilësitë tona që ndoshta nuk përputhen me ato të partnerit. Nëse nisemi nga shenja e Zodiakut, ka disa çifte që kombinojnë më së miri dhe mund të jenë të

Disa njerëz krijojnë miqësi të ngushta që në moshë të re, dhe mbajnë po të njëjtën gjatë gjithë jetës së tyre. Për të tjerë mund të jetë e vështirë për t’i mbajtur, për shkak të karakterit apo tipit që ndryshon

Hëna e plotë e shkurtit 2022, e quajtur edhe Hëna e borës,  kalon në Luanin plot zjarr dhe të sigurt në vetvete , duke i dhënë shenjave të tjera një shtysë për të ndërmarrë rreziqe të guximshme dhe të nevojshme

Shenja e Akrepit njihet si më seksi e Zodiakut. Kjo për shkak të linjave fizike dhe personalitetit misterioz. Ndonëse mendimet mes astrologëve ndryshojnë, në përgjithësi ata bien dakord për t’i dhënë titullin akrepit. Disa konsiderojnë virgjëreshën si shenjën më seksi,

Dashi: Planeti sundimtar Marsi është rikthyer tek Bricjapi, dhe kjo do të thotë se ju do e bëni më së miri punën tuaj. Do ndiheni të mbushur me energji në një mënyrë që nuk e keni përjetuar më parë thuajse në

Të mbash premtimet është pjesë e karakterit të çdo personi, ndonëse ka raste ku për shkak të situatave ato ndoshta nuk mund të mbahen. Por kur bëhet fjalë për disa shenja të horoskopit, një premtim është si një fjalë e

Dashi: Bëhuni gati këtë vit për të arritur qëllimet tuaja profesionale. Shumë energji planetare do të fokusohen në karrierë dhe ambiciet tuaja gjatë janarit, veçanërisht me një hënë të re të orientuar në këtë sektor suksesi, duke sjellë mundësi të

2022-shi pritet të sjellë ndryshime të mëdha në jetën tonë. Tranziti planetar do të influencojë vendimet që ne do marrim. Në 17 mars Rahu- përgjegjës për dëshirat dhe suksesin në Horoskop do të lëvizë nga Demi tek Dashi. Ndërsa Ketu-