AlbanianEnglish
Image Alt

bota Tag

Gjermania po sheh mundësinë e bllokimit të aplikacionit të mesazheve, “Telegram”. Kjo për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes dhe teorive të konspiracionit.  Aplikacioni ka injoruar vazhdimisht thirrjet për të ndaluar grupimet anti vaksinave si dhe të tjera përmbajtje

Diskutimet e ngrira për projektin bërthamor të Iranit pritet të rifillojnë në Vjenë. Ministri i Jashtëm i Iranit u tha reporterëve se të hënën një deklaratë e përbashkët është arritur dhe se shumë shpejt mund të kemi një marrëveshje të re. Ai

You don't have permission to register