Sylvinho ndan mendjen për futbollistët dhe ndeshjen e 27 marsit

Trajneri me origjinë braziliane i Kombëtares Kuqezi, Sylvinho, do të bëjë publike të shtunën listën e futbollistëve që do të grumbullojë për sfidën ndaj Polonisë më 27 mars.

Lista e futbollistëve është e vlefshme për eliminatoret e Euro 2024-ës.

Në Varshavë do të debutojë zyrtarisht edhe trajneri Sylvinho.

Ai pritet të prezantojë disa emra të rinj, në listën e lojtarëve që ka ftuar për sfidën ndaj polakëve.

*Tibo News