Superliga, java e përballjes….

Janë në skajet e kundërta në renditjen e kampionatit dhe në nevojë për pikë.

Mes ekipit të Kukësit dhe Partizanit nuk pranohet rezultat tjetër veç fitores.

Me shumë mungesa në formacion për shkak dëmtimesh, edhe Partizani ka nevojë për pikë për të ruajtur pozicionin e dytë në klasifikim.

Në ndeshjet e tjera të javës së 23 që do të luhen të premten, Bylis pret Egnatian ndërsa Erzeni, Laçin.

*Tibo News