Shqipëri-Poloni, trajneri Sylvinho: Jemi gati

Kombëtarja shqiptare është gati për ndeshjen e saj të parë të kualifikueseve të Euro 2024 ndaj Polonisë, sonte.

Kështu është shprehur trajneri Sylvinho në prag të kësaj sfide që është edhe e debutimit të tij në pankinën kuqezi.

Ai vuri në dukje dhe objektivin që ka ai dhe futbollistët e tij që është kualifikimi për në Evropian.

*Tibo News