Sali Berisha kërkon qeveri teknike

Ish kryeministri  Sali Berisha vijon me akuzat ndaj qeverisë Rama, ku thotë se edhe në Kuvend votojnë ‘trafikantët e kullave’.

Berisha tha se kryeministri Edi Rama i kryen udhëtimet e tij  i  bën me avion privat dhe se me të transporton tonelata droge.

Berisha kërkon një qeveri teknike dhe zgjedhje pa Edi Ramën, teksa këtë mesazh ua përcolli demokratëve dhe mbështetësve të tij.