Romeo Beckham konfirmon ndarjen me Mia Regan

Futbollisti Romeo Beckham ka njoftuar se është ndarë nga e dashura e tij Mia Regan pas pesë vitesh së bashku.

Djali 21-vjeçar i ish-kapitenit të futbollit të Anglisë, David Beckham dhe stilistes Victoria Beckham, ishin në lidhje me modelen që nga viti 2019.

Pas spekulimeve që qarkulluan në internet, Romeo konfirmoi se ata kishin bërë rrugë të ndara në një postim në Instagram Stories.

Krahas një fotoje të çiftit duke tërhequr një fytyrë qesharake me njëri-tjetrin ndërsa ishin në një shëtitje në fshat, ai shkroi: “Unë dhe Mooch u ndamë pas 5 vitesh dashuri.

“Ne kemi ende shumë respekt për njëri-tjetrin, dhe kemi ende një miqësi të fortë dhe do ta kemi gjithmonë.”

Regan ndau gjithashtu një foto selfie të saj dhe Romeos duke pozuar së bashku teksa konfirmoi ndarjen në faqen e saj në Instagram.

“Ky është Ro, ne jemi rritur me njëri-tjetrin që në moshën 16 vjeçare!!”, ka shkruar ajo.