Romancë e re për Di Caprio, shoqërohet nga mikja e Gigi Hadid në Ibiza

Leonardo Di Caprio është arratisur për në Ibiza por duket se nuk është vetëm pasi paparacët  kanë zbuluar edhe nisjen e një romance të re për aktorin.

Di Caprio duket se i është rikthyer vesit të vjetër, pasi modelja me të cilën është parë të ngjitet në jahtin e tij luksoz është vetëm 22 vjeçe.

Ajo quhet Megan Roche dhe është mike e Gigi Hadid , një modele e cila gjithashtu është përfolur për një lidhje me yllin e Hollivudit.

Megan Roche ka lindur në shtator të vitit 2000 dhe vjen nga Yardley, Pensilvania dhe shpejt u bë e famshme në industrinë e modës.

Ajo nënshkroi me Women Management në moshën 15-vjeçare dhe bëri debutimin e saj në pasarelë si një modele ekskluzive për Givenchy.

Pamja dhe talenti i saj i mrekullueshëm e bënë atë të sfilojë në pasarelë për stilistë të shquar si Chanel, Stella Mçartney, Dolce & Gabbana dhe Versace.

Teksa natyra e saktë e marrëdhënies së saj me Leonardo DiCaprio mbetet e panjohur, prania e saj në krah të aktorit të famshëm gjatë pushimeve të tij në Ibiza ka tërhequr vëmendjen.

Spekulimet për marrëdhënien e tyre kanë nxitur kureshtjen mes fansave dhe mediave, duke shtuar një atmosferë intrigash në karrierën e saj tashmë emocionuese të modelingut.