Rikthehet ‘The Kardashians’, kur do të nisin 20 episodet e reja

Platforma Hulu ka njoftuar se ka porositur 20 episode të tjera të reality show, The Kardashians.

“Kurrë nuk mund të ngopeni. Së shpejti do të vijnë më shumë sezone të #TheKardashians,” shkroi shërbimi i transmetimit në Twitter të martën.

Në rolet kryesore Kris Jenner, Kourtney Kardashian Barker, Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner, seriali do të nisë sezonin e tretë më 25 maj.

Episodet e reja do të transmetohen të enjten pas kësaj.

“Kamera kthehen teksa Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall dhe Kylie i ftojnë shikuesit të kthehen në jetën e tyre teksa lundrojnë në amësinë, bashkëprindërimin dhe ndërtimin e perandorive të tyre”, thuhet në një përmbledhje.

“Lidhja e tyre do të testohet dhe do të lindin tensione, por si familje ata do të qëndrojnë së bashku gjatë stuhisë.”