AlbanianEnglish

Rikthehet Superiorja, dy skuadrat që ‘ndeshen’ sot

Kampionati rikthehet pas ndërprerjes 3-javore.

Vllaznia do të sfidojë Partizanin kryesues në kryeqytet në orën 16:00, në një sfidë ku pikët maksimale janë objektiv për të dy ekipet.

Kjo ndeshje që është edhe më e rëndësishmja e javës pritet të ndiqet dhe nga trajneri i sapoemëruar i Kombëtares, Sylvinho.

Tirana e mbylli vitin me 2 humbje dhe ndaj Laçit kërkon të bëjë kthesën edhe pse parashikohet një takim i vështirë.

*Tibo News

You don't have permission to register