Rihanna shfaqet në publik për të na treguar trendin e ri

Rihanna duket se na e tha me anë të pamjes së saj më të fundit se çantat e vogla nuk janë më në modë. Themeluesja e “Fenty Beauty” darkoi në një restorant në New York dhe u shaq me një pallto të gjatë gri dhe me një çantë të madhe Bottega Veneta.

Çanta e kuqe e errët binte menjëherë në sy dhe dukej kaq praktike dhe një yll! Ajo ishte pa rripa dhe në fakt, ishte aq e bollshme sa mund të mbash gjithë shtëpinë brenda.

Prej kohësh, çantat e vogla janë zëvendësuar me ato të mëdhatë dhe duket se tendenca është këtu për të qëndruar. Me pak fjalë, nëse ke në plan ta kombinosh veshjen e radhës me një çantë gjigante, ke të gjithë aprovimin e Riri-t.