Rihanna ndan me ndjekësit foton e të birit me lot në sy

Në një postim të ri në Instagram, Rihanna e cila zbuloi gjatë performancës së saj në Super Boël Halftime Shoë se ajo dhe partneri A$AP Rocky janë në pritje të një fëmije të dytë pasi mirëpritën djalin e tyre të parë majin e kaluar, ndau një foto të të parëlindurit të saj.

Duke vënë në dukje shprehjen e përlotur të fytyrës së djalit të vogël, Rihanna shkroi foton: “Djali im kur zbuloi se vëllai i tij do të shkojë në Oscar dhe jo ai”.

Ylli është nominuar në kategorinë “Kënga më e mirë origjinale” dhe do të performojë këngën e saj të nominuar “Lift Me Up” nga Black Panther: Ëakanda Forever, në ceremoninë e 12 marsit.

Rihanna dhe A$AP Rocky ende nuk e kanë ndarë publikisht emrin e djalit të tyre, megjithëse foshnja së fundmi bëri debutimin e tij në British Vogue.