Rihanna kritikohet nga ndjekësit për peshën e saj

Fansat e Rihanna-s kanë mbetur të tërbuar pasi ikona e muzikës është shfaqur sërish në trupin e saj ku  shumë kritikë kanë komentuar me trishtim peshën e saj.

Krijuesja i hitit Diamonds, 36 vjeç, së fundmi dha një performancë të madhe në Indi për dasmën e miliarderit Mukesh Ambani.

Megjithatë, për shkak se nuk mund të kemi asgjë të këndshme, njerëzit në internet janë hutuar më shumë nga mënyra se si duket nëna e dy fëmijëve dhe një nga këngëtaret më të pasura në botë, duke komentuar trupin e saj për vetë performancën.

Rihanna, e cila është gjithashtu nëna e djalit një vjeçar me partnerin A$AP Rocky , u godit me komente të vrazhda se këngëtarja duhet “të hyjë në palestër sa më shpejt” dhe se ajo “duhet të rifitojë trupin e saj të dikurshëm”.