Presidenti: Mos bëni manipulime për zgjedhjet

Presidenti i Republikës Bajram Begaj pati një takim me drejtues të institucioneve dhe strukturave që do merren me vlerësimin e procesit zgjedhor.

Ai u ndal tek fushata zgjedhore të mëparshme dhe problematika si shitblerja e votës.

Begaj kërkoi më shumë angazhim me qëllimin për të parandaluar këtë fenomen.

*Tibo News