Partizani – Tirana, ndeshja që nuk duhet humbur

Ndeshja Partizani – Tirana e fazës së tretë të kampionatit merr një vlerë mjaft të madhe, për shkak të pozicionit dhe renditjes.

Eedhe pse skuadrat dhe tifozeritë përkatëse kërkojnë fitoren, derbi i së hënës duket se do jetë një super ndeshje.

Të dyja skuadrat vijnë të plota në këtë takim të orës 19:00.

*Tibo News