Ori Nebijaj pranon mandatin e Grida Dumës

Ish-moderatorja Oriela Nebijaj ka reaguar për herë të parë, për vendimin e saj për të pranuar mandatin e deputetes, me dorëheqjen e Grida Dumës.

Në një postim në rrjetet sociale, Nebijaj shkruan se është një privilegj i madh që të përfaqësojë ata që e besuan dhe e votuan në zgjedhjet e 25 prillit 2021.

“Do të jetë privilegji më i madh i jetës time, të përfaqësoj njerëzit që më besuan dhe votuan për të qenë në Parlamentin e Shqipërisë”.

*Tibo News