Nuk duhet ta humbni Kim Kardashian në serialin e parë horror për të!

Kim Kardashian po përqafon anën e saj të “frikshme” në teaser-in e parë të sezonit të 12-të të “American Horror Story: Delicate”.

Seriali është bazuar në “Delicate Condition” nga Danielle Valentine dhe në video shfaqet Kim duke mbajtur një bebe në krahë. Seriali është debutimi i parë i Kim në zhanerin horror dhe do të luajë përkrah Emma Roberts, Cara Delevingne, Michaela Jaé Rodriguez, Zachary Quinto etj.

Njoftimi se Kim do të ishte pjesë e kastit u dha më herët gjatë këtij viti, ku Kim u shpreh se po përgatitej për rolin e saj dhe se ishte shumë e lumtur që po dilte nga zona e rehatisë dhe po bënte diçka që s’e kishte menduar më parë.