Një ‘gjirokastrit’ për Bashkinë e Tiranës! Ky është kandidati i PD-së së Alibeajt

Roland Bejko, zyrtarisht do të jetë kandidat i Partisë Demokratike, për të garuar për Bashkinë e Tiranës, përballë Erion Veliajt dhe Belind Këllicit  në zgjedhjet lokale të 14 majit. Zgjedhja u zyrtarizua mbrëmjen e të dielës nga kryesia e PD. … Continue reading Një ‘gjirokastrit’ për Bashkinë e Tiranës! Ky është kandidati i PD-së së Alibeajt