Ngjyra e flokëve sipas shenjës së horoskopit, sugjeruar nga astrologët

Disa gjëra nuk janë në dorën tonë, si moti apo ngjarje të tjera natyrore që ndodhin papritur. Dhe pastaj ka diçka akoma më të madhe se ne, sistemi yjor dhe të jemi të sinqertë, të gjithë e kemi nga një mik që është i fiksuar pas shenjës së horoskopit dhe nuk e nis ditën pa lexuar diçka për të. Kur vjen puna tek personaliteti, karakteri dhe elementë të tjerë, astrologët thonë se gjithçka ndikohet dhe varet nga shenja e horoskopit.

Duket se edhe ngjyra e flokëve është e ndikuar nga shenja, por cila ngjyrë është më e përshtatshme nëse bazohemi tek horoskopi?

Zbulo shenjën dhe ngjyrën e sugjeruar:  

Dashi: 

Golden Blonde

Demi

Light Brown

Binjakët: 

Very Light Blonde

Gaforrja: 

Extra Light-Beige Blonde

Luani: 

Strawberry Blonde

Virgjëresha: 

                            Light Blonde

Peshorja: 

Extra Light Beige Blonde

Akrepi: 

Rich Copper Red

Shigjetari: 

Light Ash Blonde

Bricjapi: 

Blue Black

Ujori: 

Extra Light Silver Blonde

Peshqit: 

Chocolate Brown

*Tibo News