Nga Volkswagen në Ferrari, njihuni me “bishat” e Kylian Mbappe

Superylli i kombëtares franceze dhe PSG-së zotëron një flotë makinash luksoze.

Kylian Mbappe nuk është vetëm një nga lojtarët më të talentuar, por edhe një nga lojtarët më të paguar në botë.

Vlera e sulmuesit vlerësohet në 110 milionë dollarë dhe një lëvizje e mundshme te Real Madridi me siguri do ta bënte Mbappe një nga futbollistët më të pasur në botë.

Pra, është e natyrshme që Kilian të ketë një flotë makinash luksoze në garazhin e tij.

Ferrari 488 Pista

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Touareg

Volkswagen Multi Van

 

Mercedes-Benz V Class.