Nëna e Miley Cyrus fejohet me yllin e ‘Prison Break’

Nëna e Miley Cyrus, Tish Cyrus, është fejuar me Dominic Purcell pas propozimit të yllit të “Prison Break” në Malibu, Kaliforni, gjatë fundjavës.

Tish konfirmoi lajmin emocionues përmes Instagramit me dy foto të dashura të çiftit të përqafuar afër njëri-tjetrit.“Një mijë herë…. PO ❤️ @dominicpurcell”, ka shkruar ajo postimin e saj.

Tish, 55 vjeç dhe Purcell, 53 vjeç, debutuan romancën e tyre dhe u zyrtarizuan në Instagram në nëntor 2022.

Që atëherë, ata nuk kanë pasur turp të shfaqin publikisht dashurinë e tyre në publik dhe në mediat sociale.