Mos ndoshta baluket janë trendi i kësaj vere?

Nuk po dimë më se cili trend do të jetë ai që do të kryesojë këtë verë, sepse sapo nisim të mendojmë se prerja bob, apo flokët me nuanca biondë do të bëjnë namin, J.Lo me shoqe na ndryshon mendje.

Krejt papritur, këngëtarja dhe aktorja ka postuar në Instagram disa foto, ku shihet me baluke dhe me thënë të drejtën, ngjyra e flokëve na kujtoi videoklipin dhe këngën e saj “Ain’t it Funny”.

Por, J.Lo s’është e vetmja që na prezanton me look-un me baluke, pasi edhe Katy Perry ka bërë të njëjtën gjë, duke publikuar një video ku shihet me ‘baby bangs’.

Nga ana tjetër, edhe Bora Zemani ka bërë të njëjtën gjë dhe po tundohemi!

Gjithsesi, në rastin e Jennifer dhe Katy nuk e dimë saktësisht nëse kanë vënë paruke, por që mund ta themi: Gocat e famshme duken yll!