Miranda Kerr sërish shtatzënë

Miranda Kerr është në pritje të fëmijës së saj të katërt.

Modelja 40 vjeçe zbuloi në aplikacionin e rrjeteve sociale të bashkëshortit të saj, Snapchat, se është ‘shumë e emocionuar’ që po pret një fëmijë tjetër.

“Shumë e emocionuar për të njoftuar foshnjën nr. 4”, shkroi ajo në një foto ku shfaqet me një bluzë të bardhë dhe xhinse.

Në një postim të mëvonshëm që tregon Kerr me të njëjtën veshje dhe vendndodhje, ajo shtoi: “Dhe është një djalë”.

Miranda është tashmë nënë e tre djemve: 3-vjeçarit Myles, Hart, 5 vjeç, me burrin e saj, CEO i Snap Inc. Evan Spiegel, 33 vjeç.

Ajo gjithashtu ka djalin 12-vjeçar Flynn me ish-bashkëshortin e saj Orlando Bloom, 46 vjeç.

​Modelja e Victoria’s Secret ndau gjithashtu një foto të lezetshme të katër palë këpucëve të rreshtuara secila përfaqëson një nga fëmijët e saj dhe e mbizotëroi postimin me shkrimin”#boymom”.

 

Miranda është themeluesja dhe CEO e linjës natyrale të kujdesit të lëkurës Kora Organic, duke e bërë atë dhe Evan paksa një çift të fuqishëm biznesi.

Dyshja filluan të njiheshin në vitin 2015 pasi u takuan në një darkë për Louis Vuitton, dhe u martuan dy vjet më vonë pasi miqësia e tyre lulëzoi në romancë.