Më bëj unfollow! Kate Hudson ‘paralajmëron’ vëllain për fotot që do postojë

Vëllai i Kate Hudson, Oliver Hudson i ka bërë për të qeshur të gjithë me komentet në fotot e të motrës në Instagram. Aktorja e famshme nisi me postimet e verës, ku shfaqet me bikini dhe nuk lë shumë vend për imagjinatë dhe Oliver si të gjithë vëllezërit por ndoshta në mënyrë më gazmore e paralajmëron që të mos postojë kështu fotosh.


Dhe sigurisht Kate, 44 vjeçe, ia kthen po me humor.

O zot, jo kështu Kate, shkruan Oliver në koment poshtë fotove dhe komentuesit i përgjigjen: Epo vëlla, ajo ka të drejtë të postojë çfarë të dojë, ashtu si ty.


Ndërsa Kate i përgjigjet vëllait duke i thënë: Do jetë një verë shumë ëild vëlla, më mirë më bëj unfollow.
Kate dhe Oliver janë shumë të lidhur së bashku dhe kalojnë shumicën e kohës bashkë me familjet e tyre.