Matt Damon tregon për aktoren që puthi në rol: Imagjinoni sa e tmerrshme ishte…

Ai puthi dhe tregoi… Aktori i njohur Matt Damon i ftuar në një intervistë ka folur për puthjet që i është dashur të japë për hir të rolit. Në emision u hap tema nëse duhet t’i tregosh dikujt që puth nëse fryma e tij/e saj mban aromë të keqe. Për shka të filmave të shumtë që ka luajtur Matt tha se ka puthur aktorë dhe goja e tyre mbante aromë të keqe dhe për këtë këmbënguli që të lahen dhëmbët mirë, të përdoret shpëlarës dhe një orbit në fund. ‘Më duhej të puthja Scarlett Johansson, e imagjinoni se sa e tmerrshme ishte për mua? Ajo dhe unë menduam se kishim mbaruar xhirimet, Scarlett shkoi për të ngrënë një sanduiç me qepë për drekë. Kur vjen regjisori Cameron Croëe kishte vendosur kamerën gati dhe kërkoi puthjen, por ajo tha: O dreq, unë kam ngrënë qepë. Megjithatë, Matt tha se aktores i vinte aromë trëndafili, e tha për shaka apo ishte vërtet e tmerrshme…