Madonna i prezanton djalit të dashurin e ri 29 vjeç

Madonna e ka çuar marrëdhënien e saj me të dashurin Joshua Popper në një nivel tjetër, pasi ia ka prezantuar atë djalit të saj Rocco Ritchie gjatë fundjavës.

Thashethemet tregojnë se ikona e popit 65 vjeçe është në një lidhje me boksierin Joshua, 29 vjeç, që në fillim të këtij viti, pas disa fotove të tyre së bashku, megjithëse asnjëri nuk e ka konfirmuar publikisht romancën.

Lidhja e re pason ndarjen e saj me Andrew Darnell, 23 vjeç, në fund të shkurtit pas pesë muajsh së bashku.

Gjatë festimeve të ditëlindjes së saj të fundit, krijuesja e hiteve Like A Virgin bëri një udhëtim në Lisbonë me të dashurit e saj, ku Joshua dhe Rocco thuhet se janë takuar, sipas The Sun.

Fëmijët e saj Lourdes, 26, David Banda, 17, Mercy James, 17, dhe binjakët 10-vjeçarë Stella dhe Estere ishin gjithashtu të pranishëm.

Dyshja u tha për herë të parë se ishin në lidhje në mars, pasi u fotografuan së bashku në palestrën e tij, Bredwinners. Dyshja që atëherë janë fotografuar së bashku në palestër, si dhe në dalje me duart e kapura bashkë.

Madonna u pa gjithashtu duke mbështetur boksierin në ring gjatë një ndeshjeje të fundit, ku mposhti kundërshtarin e tij.

Ikona e pop-it postoi një sërë fotosh dhe klipe në Instagram nga pushimet e saj, duke thënë se “është mirë të jesh gjallë”.

Koleksioni i fotove dhe videove shfaq Madonna-n me një sërë veshjesh magjepsëse ndërsa po tregonte pamjet e Lisbonës, duke përfshirë kalërimin përgjatë një plazhi piktoresk, vallëzimin dhe shijimin e muzikës live. Në postimin e ditëlindjes, ajo shkroi: ‘Është e mrekullueshme të jem e gjallë dhe e mahnitshme të jem në gjendje të vesh këpucët e mia të kërcimit dhe të festoj ditëlindjen time!

Postimi i saj vjen jo pak kohë pasi këngëtarja luftoi me një infeksion të rëndë bakterial që e la të shtruar në spital.

Ikona e muzikës së fundmi ka reflektuar mbi qëndrimin e saj në spital, duke thënë se ishte “me fat që shpëtoi gjallë”.

“Dashuria nga familja dhe miqtë është ilaçi më i mirë. Një muaj jashtë spitalit dhe tani mund të reflektoj”, ka shkruar ajo.